wybierz język
Kopalnia Złota w Złotym Stoku
17 sierpnia 2015, autor: mat.pras.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia dawnej Kopalni Złota położonej w Złotym Stoku. Podziemna trasa turystyczna poprowadzi Państwa przez najciekawsze zakątki kopalni pokazując m.in. podziemny wodospad oraz jedyne w swoim rodzaju Muzeum Przestróg Uwag i Apeli czyli kolekcję tabliczek głównie z przepisami BHP.

Cudowny Świat w Miniaturze
16 lutego 2015, autor: mat.pras.

Kolejkowo zabierze Cię w podróż przez miniaturowy świat. W kolejkowie zobaczysz zapierające dech w piersiach krajobrazy, doświadczysz sielanki wsi, czy zwiedzisz tętniące życiem miasta.

Podniebna Karkonoska Fala
07 czerwca 2013, autor: publicon

Słynna Karkonoska fala znana jest fanom sportów powietrznych nie od dziś. Niewtajemniczonym wyjaśniamy, że nie chodzi wcale o atrakcje wodne, lecz o zjawisko zapewniające idealne warunki do uprawiania sportów powietrznych. Bazę wypadową do podniebnych wojaży stanowi Aeroklub Jeleniogórski i Karkonoski Klub Paralotniowy.

Wspinać się czy nie wspinać? Oto jest pytanie…
07 czerwca 2013, autor: publicon

Wspinaczka skałkowa to sport, który zdobywa w Polsce coraz większą popularność. Nic dziwnego – w końcu jak żaden inny dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń. Region Karkonoszy, Rudaw Janowickich i Gór Izerskich był eksplorowany przez wspinaczy skałkowych już od połowy XX wieku. 

1
POLECAMY NA DZISIAJ
Brak Imprez w dniu dzisiejszym
PARTNERZY
WERSJE JĘZYKOWE:
© 2010 copyright - DOT.org.pl, email: redakcja@dolnyslask.info.pl    |    redakcja    |    napisz do nas    |    reklama w serwisie    |    patronaty medialne