wybierz język
 
30 maja 2016, autor: red.

Szlak Tkaczy (oznaczony kolorem zielonym i symbolem K-4) biegnie ze Świebodzic do Kamiennej Góry i stanowi łącznik pomiędzy pozostałymi szlakami Księstwa Świdnicko - Jaworskiego oraz lokalnymi szlakami Ziemi Kamiennogórskiej i pogranicza polsko-czeskiego.

Kolor zielony, długość: 26 km

 
30 maja 2016, autor: red.

Kolor czerwony, długość: 50 km

Trasa łatwa i zarazem bogata w walory widokowe i kulturowe, biegnie po nizinnych terenach Przedgórza Sudeckiego, a głównie drogami asfaltowymi o małym natężeniu ruchu, dlatego też nie wymaga zbytniej kondycji i profesjonalnego sprzętu. 

Euroregionalny Szlak Rowerowy ER-2
17 sierpnia 2011, autor: red.

"Szlak biegnie od przejścia granicznego Zittau/Porajów przez Góry Izerskie i pogórze Karkonoszy do Chełmska Śląskiego. Ciekawe miejsca na trasie to również: Świeradów-Zdrój, Szklarska Poręba, Karpacz."

Długość trasy: 167 km

Dolny Śląsk - Wzdłuż Odry
17 sierpnia 2011, autor: red.

Szlak Odry to główny szlak rowerowy przebiegający wzdłuż Doliny Odry o łącznej długości 1064 km. Szlak biegnie z Chałupek do Kostrzynia. Za Kostrzynem do miasta Szczecin prowadzi zielony trasa rowerowa o nazwie Zielona Odra.

Kotlina Jeleniogórska
21 stycznia 2011, autor: i.jeleniagora.pl
W Kotlinie Jeleniogórskiej wytyczono sieć tras rowerowych, z których chętnie korzystają miłośnicy dwóch kółek. Przecinają się tu międzynarodowe szlaki: ER 2 - „Szlak Liczyrzepy”, ER 6 – „Szlak Doliny Bobru” i ER 7 – „Szlak Pogórza Izerskiego”.
Trasa Towarzystwa Izerskiego
17 sierpnia 2011, autor: red.
Wokół Borów Dolnośląskich
29 sierpnia 2011, autor: red.
Szklarska Poręba - Izerska Pętla
26 sierpnia 2011, autor: red.
Trasa Radiowej Trójki
23 maja 2011, autor: www.rowerowakraina.com

Trasa trudna technicznie (25 km), dla ambitnych - tak jak radiowa trójka. Prowadzi dookoła Szklarskiej Poręby, często pieszym szlakiem czarnym lub ścieżkami leśnymi wymagającymi od rowerzysty trochę umiejętności technicznych. 

Miedzynarodowa Trasa Rowerowa Góry Stołowe
29 sierpnia 2011, autor: red.
POLECAMY NA DZISIAJ
Brak Imprez w dniu dzisiejszym
PARTNERZY
WERSJE JĘZYKOWE:
© 2010 copyright - DOT.org.pl, email: redakcja@dolnyslask.info.pl    |    redakcja    |    napisz do nas    |    reklama w serwisie    |    patronaty medialne